Sales manager (Manažér predaja)

SAM - SHIPBUILDING AND MACHINERY a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• proaktívne vyhľadávanie a realizácia obchodných príležitostí
• znalosť trhových podmienok, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít, analýza podmienok a podkladov a vypracovanie scenárov vývoja trhu
• identifikovanie a analýza trhových príležitostí, pomocou ktorých sa môže posilniť pozícia a rozšíriť obchodná pôsobnosť spoločnosti na trhu
• vypracovanie cenových ponúk
• vyjednávanie zmlúv v rámci platných pravidiel a parametrov
• udržiavanie pravidelného kontaktu s kľúčovými obchodnými partnermi/klientmi
• reprezentovanie spoločnosť, vytváranie a udržiavanie predajných vzťahov s konečnými odberateľmi a obchodnými partnermi
• čítanie, analýza technických/strojníckych výkresov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výhodou prax v petrochemickom priemysle
- ruský jazyk výhodou

Strojársky podnik SAM - SHIPBUILDING AND MACHINERY a.s. je kvalifikovaným výrobcom strojárenských výrobkov. Prevažujúcu časť výrobkov exportuje do štátov EÚ. Spoločnosť má prevádzky v Komárne, v Bratislave a Liptovskom Mikuláši, disponuje certifikátmi systému riadenia kvality podľa certifikačnej organizácie TÜV a ďalšími oprávneniami dokumentujúcimi personálnu a technologickú spôsobilosť vyrábať technicky náročné výrobky pre rôzne priemyselné odvetvia.
Pri svojej činnosti využíva implementovaný integrovaný informačný systém SAP .
Prevádzka v Bratislave zabezpečuje kvalifikovanú výrobu tlakových nádob všetkých prevedení so skúsenosťami od roku 1960. Hlavným predmetom činnosti prevádzky je výroba, oprava a montáž zariadení pre chemický, energetický, plynárenský priemysel, a potravinársky priemysel, dodávka oceľových konštrukcií a stavieb na kľúč, oprava a údržba veľkokapacitných nádrží.
Prevádzka v Komárne zabezpečuje s históriou od r. 1898 výrobu lodí pod dozorom rôznych certifikačných spoločností, vyrába zvárané a oceľové komponenty pre stavebné a cestné stroje - podvozkové rámy, výložníky, traverzy, pylóny a výrobu strojárskych komponentov pre rezacie stoly na ekologické spracovanie odpadu.
Prevádzka v Liptovskom Mikuláši zabezpečuje inžiniersko-dodávateľské služby v oblasti technológií vodného a odpadového hospodárstva pre priemyselné podniky a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2411103  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou