Vedúci/a mzdového oddelenia

SAM International s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho mzdového oddelenia, ktorého hlavnou úlohou bude podporovať a rozvíjať svojich podriadených a zabezpečovať bezproblémové spracovanie mzdovej agendy. Budete navrhovať plánovanie personálnych nákladov, reporty o ich realizácii a dodržiavať princípy a platnú legislatívu v mzdovej oblasti.

• Ponúkame vedúcu pozíciu na trvalý pracovný pomer.
• Možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí, na nových a zaujímavých projektoch.
• Môžete kariérne a osobne rásť.

Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým. Budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je veľká medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vzdelanie ekonomického smeru; anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni (min. B2)
• Prax aspoň 3 roky, prax vo vedení zamestnancov výhodou
• Znalosť mzdovej a pracovno-právnej problematiky, všeobecný prehľad z oblasti personalistiky a ekonomiky, znalosť Microsoft Office
• Vodičský preukaz B.

SAM International je medzinárodná konzultačná spoločnosť s centrálou v Dánsku založená v roku 1993. Dnes má zastúpenie v 12 krajinách. Máme približne 70 konzultantov a v Škandinávii patríme k najväčším a najskúsenejším v regióne. Sloganom spoločnosti je „Hodnota prostredníctvom ľudí“. Pomáhame lídrom a organizáciám vytvárať skutočné hodnoty. Naše metódy a procesy sú kvalitné a overené.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3068513  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou