Headhunter / Associate partner

SAM International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
mimoriadne odmeny za úspešne dokončene projekty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude vytvárať silné väzby či už s existujúcimi alebo novými klientmi, bude zodpovedný za kompletný manažment projektov od zadania zákazky až po jej uzavretie s dôrazom na dodržanie kvality, efektivity a ziskovosti spoločnosti. Bude musieť využiť každú príležitosť pre podporu rozvoja spoločnosti za dodržania firemných štandardov a cieľov.

PONÚKAME
• byť súčasťou silného tímu skúsených konzultantov a partnerov v jednej z najväčších a najúspešnejších spoločností v odbore.
• poloha s najširšími rámami niekto môže ponúknuť.
• vysoko motivačné možnosti zárobku a možnosti partnerstva v rámci spoločnosti SAM Headhunting Slovenské republike a na úrovni skupiny.

Členovia nášho tímu pracujú ako samostatne zárobkovo činný partneri, a získavajú vysoko atraktívne odmeny za úspešne dokončené projekty.

U úspešného kolegu sa očakáva, že sa stane budúcim partnerom v spoločnosti s podielom na zisku a s priamym vplyvom na ďalší rozvoj firmy.

Informácie o výberovom konaní

Your CVs please send to
[email protected],
or contact directly
Dusan Elko
tel. +421 905 536 001

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

SAM Headhunting je vysoko úspešná medzinárodná hedhuntingová spoločnosť, so strategickým cieľom stať sa jednou z vedúcich headhuntingových spoločností v Európe. Spoločnosť je poziciovaná odlišne od ostatných hráčov na headhunterskom trhu. Založená v Dánsku v roku 1993 funguje na základe jasnej networkingovej filozofie a v súčasnosti SAM je lídrom v rámci sektoru v Dánsku a spoločnosť aktívnej funguje vo viacej ako 17 krajinách.

V SAM, headhunterské zákazky a ich riešenia sú principiálne realizované prostredníctvom networkingu čo je jednou z kľúčových výhod SAM konceptu. V pozadí unikátneho konceptu SAM stoja partneri a headhunteri, ktorí sú hybnou silou expanzie a rozvoja spoločnosti.

Koncept služieb a organizácie SAM je pod neustálym rozvojom, ktorý zabezpečuje, že sme schopný neustále poskytovať svojim klientom excelentné služby. Náš vynikajúco rozvinutý intranet zabezpečuje vynikajúcu podporu a spoluprácu medzi headhuntermi naprieč celou Európou. Výsledkom je spoločnosť, ktorá vykazuje mimoriadne silný rast na európskych trhoch.

Pre detailnejší popis spoločnosti SAM navštívte: www.samheadhunting.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

10

• Minimálne 8 ročné skúsenosti v manažérskej pozícií.
• Skúsenosti s vedením tímu v niektorých z nasledovných oblastí fungovania spoločnosti (Obchoda/Marketing/Prevádzka/Ľudské zdroje).
• Mať rozvinutú sieť kontaktov/vzťahov.
• Predchádzajúca úspešná prax v oblasti executive search nie je podmienkou ale bude považovaná za výhodu.
• Úspešné skúsenosti v oblasti "start-up" projektov sú dôležitou výhodou.
• Silné B2B obchodné skúsenosti v oblasti služieb sú vítané.
• Podnikateľské zmýšlanie a proaktívny prístup je potrebný pre uspenie v tejto pozícií.
• Schopnosť pracovať samostatne, kandidát musí byť motivovaný "self-starter".

SAM International je medzinárodná konzultačná spoločnosť s centrálou v Dánsku založená v roku 1993. Dnes má zastúpenie v 12 krajinách. Máme približne 70 konzultantov a v Škandinávii patríme k najväčším a najskúsenejším v regióne. Sloganom spoločnosti je „Hodnota prostredníctvom ľudí“. Pomáhame lídrom a organizáciám vytvárať skutočné hodnoty. Naše metódy a procesy sú kvalitné a overené.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2036082  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mimoriadne odmeny za úspešne dokončene projekty