Zdravotná sestra pre ADOS (agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti)

SALVUS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacMotivačný odmeňovací systém podľa dosiahnutých výsledkov. Bližšie informácie na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zdravotných sestier hľadáme kolegyňu, ktorá samostatne zabezpečí komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť v domácom prostredí pacienta všetkých vekových skupín.

Vybrané pracovné činnosti:
• Ošetrovanie preležanín, vredov predkolenia
• Podávanie injekcií a infúzií
• Starostlivosť o kanyly
• Výživa pacienta sondou
• Doprava k pacientovi firemným alebo súkromným vozidlom (Bratislava, BA-okolie)

Naša spoločnosť ponúka zázemie s viac ako 25 ročnou tradíciou, podporu vzdelávania a rôzne firemné akcie.

Novoprijatým zdravotným sestrám ponúkame kompletný systém zaškolenia v teréne pod odborným vedením garanta a manažéra, ktorý s Vami počas skúšobnej doby osobne absolvuje návštevy u pacienta v domácom prostredí. Pravidelné poradenstvo, podpora a odborné konzultácie sú samozrejmosťou.
• Výhodou tejto práce je pohyblivá pracovná doba

Medzi naše benefity patria:

• Flexibilný pracovný čas
• Nízke administratívne zaťaženie
• Evidencia pracovnej agendy elektronicky v online programe pre ADOS
• Odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
• Bonus pri výročí zamestnania vo firme
• 2x do roka sick day
• Zvýšená dotácia na gastrolístky
• Káva, nápoje zadarmo
• Zaplatíme firemný paušál (na mobil)
• Na výkon práce poskytujeme firemné vozidlo
• V prípade používania vlastného vozidla na služobné účely sa preplácajú pohonné hmoty a amortizácia vozidla
• Bez nočných - víkendových služieb a sviatkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra alebo zdravotná sestra so špecializáciou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1 rok praxe ako zdravotná sestra.

Pozícia si vyžaduje systematický, samostatný, cieľavedomý a empatický prístup. Je potrebné pracovať precízne, odborne a so vzťahom k pacientovi. Preferencia pracovať v tíme je výhodou. Požadujeme priebežnú, dôkladnú a presnú prácu pri ošetrovaní pacienta a pri vedení administratívnej agendy.

Salvus s.r.o. je súkromné zdravotnícke zariadenie a vzdelávacie centrum so sídlom na Komárnickej ulici č. 11 v Bratislave. Poskytuje zdravotnú starostlivosť už 25 rokov a je zmluvným zdravotníckym zariadením zdravotných poisťovní VšZP, Dôvera a Union.
Salvus je výučbovou základňou Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave.
Bližšie informácie na: https://www.salvus.sk/ados

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1023411  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac