Fyzioterapeut

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
31.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100 BTT+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame super pracovnú príležitosť pre ľudí z oblasti fyzioterapie, trenérstva alebo zdravotného odvetvia, ktorá je nenáročná, dobre ohodnotená a so stabilnou pracovnou dobou. Budete pracovať v novom modernom prostredí, v príjemnom kolektíve a budete zaškolení odbornými pracovníkmi.
Ak chceš byť v tíme Dr. Alfen group, s.r.o., ktorý pomáha uzdravovať ľudí a vyčariť im opäť úsmev na tvári, tak sa pridaj!

• Prácu na úplne novom projekte na Slovenskom trhu,
• Prácu v modernom, novom prostredí a v stabilnej spoločnosti,
• Pravidelnú pracovnú dobu na smeny rozdelenú v čase od 8:00-18:00, mimo víkendov a sviatkov,
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Odborné zaškolenie na Slovensku
• Možnosť dozvedieť sa nové techniky v oblasti fyzioterapie od odborníkov
• Dlhodobú a stabilnú spoluprácu
• Benefit vo forme posilňovania svalov zdarma, stravné lístky, zaujímavé finančné ohodnotenie

Životopis, motivačný list s fotkou posielajte na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

trenér, fyzioterapeut, chiropraktik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Ukončené štúdium v odbore trenér, fyzioterapeut, asistent lekára, zdravotná sestra/brat
• Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni- výhodou
• Práca s PC, Powerpoint, Word Excel, Internet, Outlook- podmienkou
• Pozitívne myslenie
• Príjemné vystupovanie,
• Komunikatívnosť, empatiu a ústretovosť
• Zodpovednosť
• Dochvíľnosť
• Samostatnosť
• Radosť pracovať
• Tímová spolupráca, tímové výsledky
• Organizačné schopnosti
• Komunikácia s priamym nadriadeným

Sme Salve. Nezávislá slovenská finančno- poradenská spoločnosť, ktorú investor a biznis kouč Peter Krištofovič založil v októbri 1996 vo svojej detskej izbe. Dnes pôsobíme vyše 20 rokov na trhu, pôsobíme v troch krajinách, máme tisíce spolupracovníkov a státisíce spokojných klientov. Stali sme sa jednotkou na Slovensku pri zdravotníckej reforme a v Rumunsku pri dôchodkovej reforme, kde sme získali ocenenie Broker roka 2008. Na Ukrajine sme špičkou na trhu finančného poradenstva a služieb. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Budúcnosť je teraz! Budúcnosť je Salve.
ID: 3134283  Dátum zverejnenia: 17.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 BTT+ príplatky