Fyzioterapeut

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
13.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame super pracovnú príležitosť pre ľudí z oblasti fyzioterapie, trenérstva alebo zdravotného odvetvia, ktorá je nenáročná, dobre ohodnotená a so stabilnou pracovnou dobou. Budete pracovať v novom modernom prostredí, v príjemnom kolektíve a budete zaškolení odbornými pracovníkmi v zahraničí.
Ak chceš byť v tíme, ktorý pomáha uzdravovať ľudí a vyčariť im opäť úsmev na tvári, tak sa pridaj!

• Prácu na úplne novom projekte na Slovenskom trhu,
• Prácu v modernom, novom prostredí a v stabilnej spoločnosti,
• Pravidelnú pracovnú dobu na smeny rozdelenú v čase od 8:00-20:00, mimo víkendov a sviatkov,
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Odborné zaškolenie v zahraničí
• Možnosť dozvedieť sa nové techniky v oblasti fyzioterapie od odborníkov
• Dlhodobú a stabilnú spoluprácu
• Benefit vo forme posilňovania svalov zdarma, stravné lístky, zaujímavé finančné ohodnotenie

Životopis, motivačný list s fotkou posielajte na mailovú adresu vrastiakova@salvegroup.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

trenér, fyzioterapeut, asistent lekára, zdravotná sestra/brat

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené štúdium v odbore trenér, fyzioterapeut, asistent lekára, zdravotná sestra/brat
• Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni- výhodou
• Práca s PC, Powerpoint, Word Excel, Internet, Outlook- podmienkou
• Pozitívne myslenie
• Príjemné vystupovanie,
• Komunikatívnosť, empatiu a ústretovosť
• Zodpovednosť
• Dochvíľnosť
• Samostatnosť
• Radosť pracovať
• Tímová spolupráca, tímové výsledky
• Organizačné schopnosti
• Komunikácia s priamym nadriadeným

Koncept speXs spine od MUDr. Alfena bazíruje na medicínskych a vedeckých športových štúdiách a poznatkoch. V ortopedickej ambulacii Dr. Alfena ošetril tím lekárov, športových vedcov a fyzioterapeutov už viac ako 10.000 pacientov s bolesťami chrbtice. Takmer všetci pacienti dostali pred aj po terapii dotazník s rôznymi parametrami. Už v roku 2004 sa iniciovala interná vedecká štúdia: zúčastnilo sa jej n=1146 (580 mužov, 566 žien). Z toho 388 pacientov vykazovalo objektívnu indikáciu na operáciu chrbtice (SKS: n=59, SKs: n= 329). Izolovaným tréningom hĺbkových chrbtových svalov sme odvrátili 89% plánovaných operácií chrbtice.

Spoločnosť Salve Group vznikla v roku 2003 a v súčasnosti sídli v Bratislave. Do portfólia tohto európskeho holdingu patri aj spoločnosť PK Academy, s.r.o. ktorá poskytuje klientom vzdelávacie služby, služby osobnostného rozvoja a life managementu.

Spoločnosti patriace do európskeho finančného holdingu Salve Group dôsledne využívajú príležitosti, ktoré ponúka jednotný európsky trh s finančnými službami. Pracujú so západoeurópskymi štandardami pri poskytovaní služieb klientom a poskytujú kvalitné finančné produkty. Za doterajšie obdobie podnikania spoločností zastrešených holdingom Salve Group je nezávislou spoločnosťou bez akýchkoľvek kapitálových, zmluvných alebo personálnych väzieb na tvorcov finančných produktov (banky, poisťovne alebo iné finančné skupiny). Jediným akcionárom spoločnosti je jej zakladateľ a prezident spoločnosti Peter Krištofovič.

Adresa spoločnosti

Dr. Alfen, s.r.o.
Vlárska 6
83101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavlina Vrastiakova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3134283   Dátum zverejnenia: 17.7.2017