Numbers &Tables Addicted FICO (čítaj aj FInacial COntroller :D)

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadám kľúčového hráča pre podporu finančného oddelenia a vedenia spoločnosti. Úlohy, ktoré budú jej/jeho dennou náplňou nemajú konca kraja :D. Nie sú jednoduché, rozsah činností je takmer neobmedzený a vyžaduje si precíznosť, silné analytické schopnosti, schopnosť vidieť za zákrutu a neskutočne rýchlo sa učiť.

Hlavné prvky pracovnej náplne:
- tvorba reportov, analýz a prezentácií na mesačnej báze i podľa potrieb nadriadeného
- vykonávanie kontrolingových aktivít a aktivít interného auditu;
- komplexné vedenie úverovej agendy spoločnosti s týždenným reportingom;
- spolupráca pri príprave konslidovaného rozpočtu skupiny vrátane kontroly rozpočtov jednotlivých entít;
- kooperácia s kolegyňami pri inventarizácií súvahových účtov, zostavovaní účtovnej závierky jednotlivých spoločnosti v skupine;
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi z účtovného pohľadu;
- realizácia platobného styku prostredníctvom internetbankingu, komunikácia s bankami;
- príprava zmlúv v spolupráci s externou advokátskou kanceláriou;
- operatívna evidencia všetkých zmlúv.

Úspešný kandidát bude rád chodiť do práce z týchto dôvodov:
- príjemné a podnetné pracovné prostredie;
- umožnený odborný rast (o čo sa postará priamy nadriadený rôznorodosťou jeho požiadaviek);
- odborné školenia (kým bude dodržaná nákladová mantra :D ) súčasťou skupiny je školiteľská firma Petra Krištofoviča - PK Academy

Ceníme si naozaj každé jedno CV, ktoré nám pošlete. Ničmenej natoľko si ceníme Váš aj náš čas, že narovinu uvádzam, že budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyslovene spĺňajú požiadavku a majú relevatnú prax na výkon danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, dane, audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo musíte ešte spĺňať, aby ste boli ideálnym kandidátom?

NADŠENEC PRE ŠPORT - spoločnosť združuje hneď niekoľko nadšencov trailového behu, triatlonu, cyklistiky a pravidelne sa účastníme aj pretekov pod "značkou" firmy - slovom treba odbehnúť km pod 5min :D

Ale nepohrdneme aj:
- Pozitívny vzťah k číslam, tabuľkám a obzvlásť pivot tables;
- Účtovník telom aj dušou;
- Precíznosť, chuť vzdelávať sa v danej oblasti;
- Minimálne 3 roky skúseností z oblasti financií, resp.
vedenia účtovníctva;
- Ochota sa vzdelávať;
- Flexibilita, ochota pomôcť a zdieľať vedomosti;
- Tímový hráč;
- Lojálnosť.

Sme Salve. Nezávislá slovenská finančno- poradenská spoločnosť, ktorú investor a biznis kouč Peter Krištofovič založil v októbri 1996 vo svojej detskej izbe. Dnes pôsobíme vyše 20 rokov na trhu, pôsobíme v troch krajinách, máme tisíce spolupracovníkov a státisíce spokojných klientov. Stali sme sa jednotkou na Slovensku pri zdravotníckej reforme a v Rumunsku pri dôchodkovej reforme, kde sme získali ocenenie Broker roka 2008. Na Ukrajine sme špičkou na trhu finančného poradenstva a služieb. Pomáhame plniť sny našim spolupracovníkom, pomáhame im s budovaním kariéry a finančnej nezávislosti. Našim klientom ponúkame osobnú pomoc a odbornú starostlivosť pri správe a zhodnocovaní ich peňazí.
Budúcnosť je teraz! Budúcnosť je Salve.
ID: 2781082  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000