Office manager/asistent

Salve Group, a. s.

Miesto práce
Vlárska 6, 83101 Bratislava
Termín nástupu
01.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt s klientom a spolupracovníkom
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- podpora pre oddelenie Back Office - zapisovanie, scanovanie a evidencia internej dokumentácie
- čiastočná asistencia manažmentu spoločnosti
- udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch recepcie
- starostlivosť o zasadacie miestnosti
- činnosti spojené s prevádzkou budovy
- základy fakturácie

Daná pracovná ponuka je pre spoločnosť Salve Finance, s.r.o.

- sociálny fond
- stravné lístky
- možnosť rásť a vzdelávať sa
- teambuildingové aktivity počas celého roka

Kompletný životopis s aktuálnou fotografiou posielajte na rothova@salvegroup.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Obchod, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovného, mladého človeka s chuťou učiť sa novým veciam
- Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- Výborné organizačné schopnosti
- Zodpovedný a systémový prístup k práci
- Profesionálne vystupovanie
- Flexibilné riešenie problémov
- Asertívne správanie
- Tímový hráč
- Odolnosť voči stresu
- Zmysel pre poriadok a čistotu na pracovisku
- Lojálna a diskrétna
- Príjemný vzhľad
- Schopnosť prispôsobiť sa flexibilite pracovného času
- Priateľská a usmievavá

Koncept speXs spine od MUDr. Alfena bazíruje na medicínskych a vedeckých športových štúdiách a poznatkoch. V ortopedickej ambulacii Dr. Alfena ošetril tím lekárov, športových vedcov a fyzioterapeutov už viac ako 10.000 pacientov s bolesťami chrbtice. Takmer všetci pacienti dostali pred aj po terapii dotazník s rôznymi parametrami. Už v roku 2004 sa iniciovala interná vedecká štúdia: zúčastnilo sa jej n=1146 (580 mužov, 566 žien). Z toho 388 pacientov vykazovalo objektívnu indikáciu na operáciu chrbtice (SKS: n=59, SKs: n= 329). Izolovaným tréningom hĺbkových chrbtových svalov sme odvrátili 89% plánovaných operácií chrbtice.

Spoločnosť Salve Group vznikla v roku 2003 a v súčasnosti sídli v Bratislave. Do portfólia tohto európskeho holdingu patri aj spoločnosť PK Academy, s.r.o. ktorá poskytuje klientom vzdelávacie služby, služby osobnostného rozvoja a life managementu.

Spoločnosti patriace do európskeho finančného holdingu Salve Group dôsledne využívajú príležitosti, ktoré ponúka jednotný európsky trh s finančnými službami. Pracujú so západoeurópskymi štandardami pri poskytovaní služieb klientom a poskytujú kvalitné finančné produkty. Za doterajšie obdobie podnikania spoločností zastrešených holdingom Salve Group je nezávislou spoločnosťou bez akýchkoľvek kapitálových, zmluvných alebo personálnych väzieb na tvorcov finančných produktov (banky, poisťovne alebo iné finančné skupiny). Jediným akcionárom spoločnosti je jej zakladateľ a prezident spoločnosti Peter Krištofovič.

Adresa spoločnosti

Salve Finance s.r.o
Vlárska 6
831 01 Bratislava
ID: 2314779   Dátum zverejnenia: 16.6.2017