CNC programátor

Salt06 s. r. o.

Miesto práce
29. augusta, Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacMzda závislá od predošlých pracovných skúsenosti uchádzača, Variabilná zložka mzdy - výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie 5-osového CNC obrábacieho zariadenia HAAS, BRETON v spoločnosti zameranej na produkciu automotive komponentov
• Vytváranie technológie opracovávania dielov
•. Vytváranie CNC programov na základe výkresovej dokumentácie prostredníctvom programu SolidCAM, spravovanie vytvorených programov a technických dát za účelom zabezpečenia pružného a bezchybného fungovania výrobnýh procesov
• Spolupráca pri nastavovaní CNC zariadenia, prevedení a odsúhlasení skúšobného kusu
• Software nastavenie stroja
• Určovanie vhodných náradí, parametrov, plán upnutí
• Optimalizácia a obstarávanie nástrojov a prevádzkových prostriedkov pre plnohodnotnú funkcionalitu CNC zariadenia
• Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
• Udržiavanie programov, zaškolovanie pracovníkov na základe potrieb výroby
• Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku
• Kontrola výrobného procesu
• Zabezpečenie údržby a servisu zariadenia
• Evidencia výsledkov pracovnej činnosti

Stabilné pracovné miesto
Možnosť neustáleho zdokonaľovania zručností
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Variabilná zložka mzdy v závislosti od kvality prevedenej práce

Prosíme uchádzačov o zaslanie štruktúrovaného životopisu s uvedením predošlých pracovných skúseností na adresu: [email protected]
Kandidáti vyhovujúci stanoveným požiadavkám budú zaradení do výberového konania a telefonicky kontaktovaní ohľadne pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie, obsluha CNC strojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
SolidCAM - Pokročilý
SolidWorks CAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Programovanie 5-osových CNC zariadení typu HAAS, BRETON

Počet rokov praxe

4

Komunikácia v anglickom jazyku nevyhnutnosťou
Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, organizovanie a plánovanie práce, technická a počítačová gramotnosť, dôslednosť
Značnou výhodou je skúsenosť s prácou v systémoch SolidWorks, SolidCAM

Spoločnosť Salt06 s.r.o. sa zaoberá produkciou vysoko kvalitných kompozitných výrobkov počnúc návrhom, pokračujúc technickým spracovaním až po samotnú výrobu. Jednotlivé oddelenia spoločnosti zastúpené odborníkmi v danom obore zabezpečujú výrobu konštrukčných a vizuálnych komponentov pre široké spektrum aplikácií najmä v auto-moto a obrannom priemysle. Na zaistenie výsledku prvotriednej kvality a unikátnosti vyrábaných produktov spoločnosť navrhuje a vyrába svoje vlastné nástroje a prípravky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4780042  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac