Kaderníčka/Kaderník - Salon IX. Bratislava

SALON IX.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Termín nástupu
10.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 700 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BRATISLAVA:
Hladame dalsieho clena do naseho timu. Skusenu kadernicku/kadernika. Mali by ste byt vo svojom remesle ako ryba vo vode a ma tak isto aj priatelsky pristup k zakaznikovi. Pre nas je velmi dolezite aby si bol timovy hrac a miloval svoju pracu. Vladne u nas velmi pohodova atmosfera, ktoru si pochvaluju nie len zamestnanci ale aj zakaznici. A v tomto chceme pokracovat :)
Potrebujeme zaplnit nasledovnu poziciu:

KADERNIK/ KADERNICKA - idealne pre skusenych kadernikov s minimalnou 1-2 ročnou praxou. Hladame niekoho, kto sa chce naucit viac a vypracovat sa na uroven skusenej kadernicky. Sucastou tejto pozicie je aj ucast na skoleniach firmy LOREAL A KERASTASE. Ale tato pozicia je vhodna aj pre kadernika/kadernicku, ktory je profesional a ma chut na zmenu prostredia.
U nas je kazdy kadernik sam sebe panom. Mame zakladne pravidla v salone ale dni, ktore bude pracovat, casy a sposob prace si dohodne priamo so zamestnavatelom. Mame zaujem aby kazdy zamestnanec sa u nas citil dobre, mal svoje pohodlie a necitil sa zviazany pracovnym pomerom. Na oplatku pozadujeme plnenie dohodnutych uloh.
Sucastou tejto pozicie je aj predlzovanie vlasov. Ak s tym nemate skusenosti to vobec nie je problem, nakolko sme skolitelia a vieme vam zabezpecit komplexne zaskolenie EZ HAIR.
Sucastou tejto pozicie je aj ucast na skoleniach firmy LOREAL A KERASTASE.

Zoznamte sa s nasim salonom:

instagram @Salon9.hair

Mame už 2 pobocky na Slovensku: Bratislava, B.Bystrica.

Verime, ze najziadanejsou odmenou su financne prostriedky v tejto dobe a preto ponukame pracovne ohodnetenie podla vykonanej prace, ktora moze byt podla vasej snazivosti az od 800 do 1700Euro - mozno aj viac a to zalezi od vasej sikovnosti. Mzda sa odvija % percentualne od vaseho obratu aky spravite. Samozrejme na prve mesiace ponukame FIX a na proviziu sa prechadza po 3 odpracovanych mesiacoch.
Pre zamestnancov mame aj ine odmenovanie ako letne dovolenky pri mori, zahranicne skolenia, bonusy, zadarmo starostlivost o ich vlasy atd.
Verime ze vam mame co ponuknut a ak potrebujete zmenu otvarame nase brany prave Vam :)

Budeme si vyberat aj na zaklade vaseho motivacneho listu. Prosim pripojte k zitopisu kratky list preco si mame vybrat prave vas.

Nastup by bol idealny ihned.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kadernicka, kadernik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Kadernicky salon a specilizovane centrum na predlzovanie vlasov na Slovensku. Mame vlasnu znacku vlasov a kazdemu zakanickovi na mieru pripravime vlasy podla typu ukoncenia az po farbu. Samozrejme sme v prvom rade kadernicky salon a farbenie, strihy a balayage s melirmi su sucastou nasej ponuky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3148320  Dátum zverejnenia: 19.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac