Kaderníčka/Kaderník - Salon IX. Košice

SALON IX.

Miesto práce
Hlavna 25, 04001 Kosice
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 1400 EUR/mesiac, % podiel trzieb + zaklad.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Košice:
Hladame dalsieho clena do naseho timu. Skusenu kadernicku/kadernika, ktory sa neboji aj predlzovania vlasov (ZASKOLIME). Mali by ste byt vo svojom remesle ako ryba vo vode a ma tak isto aj priatelsky pristup k zakaznikovi. Pre nas je velmi dolezite aby si bol timovy hrac a miloval svoju pracu. Vladne u nas velmi pohodova atmosfera, ktoru si pochvaluju nie len zamestnanci ale aj zakaznici. A v tomto chceme pokracovat :)
Potrebujeme zaplnit 2 pozicie:
1. PREDLZOVANIE - HLAVNA CINNOST na ktoru je tato pozicia zamerana je predlzovanie vlasov. Ak s tym nemate skusenosti to vobec nie je problem, nakolko sme skolitelia a vieme vam zabezpecit komplexne zaskolenie EZ HAIR.
Sucastou tejto pozicie je aj ucast na skoleniach firmy LOREAL A KERASTASE.

2. KADERNIK idealne pre skusenych kadernikov s minimalnou 2 ročnou praxou. Hladame niekoho, kto sa chce naucit viac a vypracovat sa na uroven skusenej kadernicky. Sucastou tejto pozicie je aj ucast na skoleniach firmy LOREAL A KERASTASE.

Zoznamte sa s nasim salonom:

Nasa pobocka v Kosiaciach je uz 4 na Slovensku, a otvara sa 1.9.2017.

Verime, ze najziadanejsou odmenou su financne prostriedky v tejto dobe a preto ponukame pracovne ohodnetenie podla vykonanej prace, ktora moze byt podla vasej snazivosti az od 600 do 1400Euro - mozno aj viac a to zalezi od vasej sikovnosti. Mzda sa odvija % percentualne od vaseho obratu aky spravite. Samozrejme na prve mesiace ponukame FIX a na proviziu sa prechadza po 3 odpracovanych mesiacoch.
Pre zamestnancov mame aj ine odmenovanie ako letne dovolenky pri mori, zahranicne skolenia, bonusy, zadarmo starostlivost o ich vlasy atd.
Verime ze vam mame co ponuknut a ak potrebujete zmenu otvarame nase brany prave Vam :)

Budeme si vyberat aj na zaklade vaseho motivacneho listu. Prosim pripojte k zitopisu kratky list preco si mame vybrat prave vas.

Pohovory sa budu konat 15-18.8.2017 v Kosiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kadernicka, kadernik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Excluzivny Kadernicky salon a jedine specilizovane centrum na predlzovanie vlasov na SLOVENSKU.
Beauty & HAIR salon so zameranim na kadernictvo, predlzovanie vlasov, predaj ruskych vlasov, 3D mihalnice, kozmetiku, Masaze, pedikura vo velmi luxosnom prostredi.

Krst naseho salonu s krstnym otcom Majk Spirit:

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muransis s.r.o.
Kopcianska 8
851 01 Bratislava
ID: 3148320   Dátum zverejnenia: 10.8.2017