Architekt (m/ž)

Sallerova výstavba, spol. s r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úkoly:
- Návrhy plánů
- Kreslení a příprava plánů
- Návrhy úprav venkovních ploch a návrhy inovací
- Příprava návrhů úprav obchodních budov
- Prezentace našich návrhů u příslušných úřadů
- Tvorba konceptů pro obchodní oddělení
- Tvorba půdorysů pro naše obchodní partnery/nájemce
- Návrhy a doplnění konceptů pro požární ochranu

Požadavky:
o VŠ vzdělání v oboru architektura, příp. stavebního zaměření
o Min. 2-letá předchozí praxe na obdobné pozici
o komunikační znalost německého jazyka
o dobrá znalost práce na PC, znalost práce v programu AutoCAD
o znalost programu Revit výhodou
o orientace v oblasti stavebnictví
o časová flexibilita a chuť do práce
o ŘP sk. B nutný (aktivní řidič)
o ochota žít v Německu, místo výkonu práce Weimar

Typ pracovního poměru:
o plný pracovní úvazek
o zaměstnanecký pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovní smlouvy na základě prokázaných výsledků
o nástup dohodou

Vaše kariéra:
Nabízíme zapracování na centrále firmy v Německu naším zkušeným a úspěšným týmem. Dobrý výdělek a možnost dalšího vzdělávání. Moderní počítačové a softwarové vybavení Nabízíme Vám možnost mít podíl na našem úspěchu a být součástí naší stále se rozrůstající mezinárodní společnosti. Zajištění ubytování po dobu 6 měsíců.

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a německém jazyce s možným termínem nástupu a Vaší představou o výdělku prostřednictvím odpovědního formuláře. Přihlásit se můžete i prostřednictvím online portálu na německých stránkách společnosti www.saller-bau.de, případně i na e-mailové adrese personal et. saller-bau.com

Podmínkou zařazení do výběrového řízení na danou pozici je zaslání průvodního dopisu, fotografie, životopisu v českém a cizím jazyce. Nebudou-li tyto a výše uvedené podmínky splněny, budou došlé životopisy automaticky z výběrového řízení vyřazeny. Zasláním Vašich podkladů naší společnosti dáváte svůj souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 4 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme ve výběrovém řízení přednost jinému uchazeči. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1788731  Dátum zverejnenia: 2.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.