Rozpočtár/Kalkulant

Salini Impregilo S.p.A., organizačná zložka

Miesto práce
Višňové pri Žiline, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skúmanie a študovanie dokumentácie, faktov a dôkazov ako aj iných relevantných dokumentov a informácií potrebných pre odôvodnenie nárokov Staviteľa súvisiacich s rôznymi udalosťami a problémami na stavbe;
- Príprava výkazov pre uplatnenie nárokov pozostávajúcich z faktov, analýz a komentárov, oprávnení Staviteľa;
- Analýza nákladov a nárokov v rámci prípravnej fázy;
- Poskytovanie podpory zamestnancom Staviteľa pri jednaní s Klientom/SD a Zamestnávateľom;
- Podľa potreby príprava korešpondencie súvisiacej s uplatňovaním si nárokov Staviteľa a Zmenových objednávok;

- Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- Adekvátne finančné ohodnotenie
- Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM a ANGLICKOM JAZYKU. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva
- Skúsenosť na porovnateľnej pozícií - min. 5 rokov
- Znalosť Yellow FIDIC
- Anglický jazyk - plynulo
- Výborné vyjednávacie, organizačné, manažérske zručnosti

Salini Impregilo je priemyselná skupina špecializujúca sa na výstavbu veľkých, komplexných projektov dynamickej talianskej spoločnosti, ktorá je schopná súperiť s poprednými svetovými hráčmi. Prevádzku má vo viac ako 50 krajinách s viac ako 31.000 zamestnancami a obratom približne 4 miliardy € je Salini Impregilo globálnym hráčom v oblasti stavebníctva a popredný svetový dodávateľ infraštruktúry v segmente vody. Svoje aktivity zakladá na silnej vášni pre stavbu, ktorá sa odráža v jeho bohatstve medzinárodných projektov. Priehrady a vodné elektrárne, hydraulické práce, železnice a systémy metra, letiska a diaľnice, občianske a priemyselné stavby sú odvetvia, v ktorých skupina pôsobí už viac ako 100 rokov. Celá skupina sa zaviazala k prevádzke v súlade s ekologickými, etickými a profesionálnymi zásadami, ktoré sú v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami pre riadenie podnikov a pre občianstvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3003773  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou