Frontend Developer (PHP, JavaScript)

salesXp Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Prešovská 43, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa možnosti
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na zaujímavých projektoch pre zahraničné bankové inšitúcie
• Vývoj webových aplikácií podľa technickej špecifikácie a ich testovanie
• Rozširovanie a programovanie nových funkcionalít podľa požiadaviek klienta
• Pri vývoji využívame best practices, ktoré zahŕňajú testovanie, review kódu, refaktorovanie, responzívny web-design a agilné praktiky

• Práca v mladom a priateľskom kolektíve, otvorený a ľudský prístup
• Malá a stabilná spoločnosť - ponúkame istotu dlhodobej spolupráce na projektoch
• Flexibilný pracovný čas
• Občerstvenie na pracovisku - káva, čaj, minerálky, džúsy aj kofola
• Atraktívne teambuildingové akcie - lyžovačky, bowling, paintball, motokáry, pokrový turnaj...
• Dobrá dopravná dostupnosť (širšie centrum) a bezproblémové parkovanie
• Osobnostný rast - možnosť odborného rozvoja aj zdokonalenia sa v anglickom jazyku

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím svoje CV prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná prax
• podmienkou je ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (pozícia vhodná aj pre absolventa)
• resp. ukončená stredná škola a aspoň 2 roky praxe pri vývoji webových aplikácií

Výhodou sú skúsenosti v niektorých z nasledujúcich oblastí:
• skúsenosť s Backbone.js alebo iným javascriptovým frameworkom
• D3.js, Three.js
• webdesign - responzívny dizajn, Bootstrap, LESS, štandardy HTML5 a CSS3

Osobnostné predpoklady:
• vhodný kandidát by mal byť komunikatívny, spoľahlivý, schopný pracovať v tíme a vedieť nájsť riešenia aj samostatne

Spoločnosť sa orientuje na vývoj frontendových a backendových internetových aplikácií pre finančný sektor a e-commerce riešenia pre klientov z iných oblastí. Väčšina klientov pôsobí v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. S našimi klientmi spolupracujeme na dlhodobých projektoch. Podrobnejšie https://salesxp.com/en/references/

Centrála spoločnosti sa nachádza vo Viedni (Rakúsko), v Bratislave má 7-členný programátorský tím. Stabilne rastie od svojho založenia v roku 2008.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1447497  Dátum zverejnenia: 10.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou