Kiemelt ügyfélkapcsolati szaktanácsadó (gabona, olajos magvak Szlovákia)

Salesjob.HU

Besztercebányai megye, Zsolna megye - Žilina megye, Trencsén megye - Trenčín megye, Nagyszombat megye - Trnava megye, Nyitra megye - Nitra megye, Eperjes megye - Prešov megye, Kassa megye - Košice megye, Pozsony - Bratislava

Feladatok:
• Elsősorban új és meglévő partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal tárgyalások lebonyolítása
• Bio gabona, olajos magvak értékesítése
• Ügyfélkapcsolat ápolása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Bejelentett, havi fix alapbér br. 410.000 Ft (1.375 euro/hó)
• Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
• + 6.000 euro éves bónusz
• Céges autó
• Költségtérítés autóra
• Céges mobil
• Költségtérítés telefonra
• Céges laptop
• Költségtérítés laptopra
• Meglévő ügyfelek biztosítása
• Potenciális ügyfelek biztosítás
• Előrelépési lehetőség csoportvezetői pozícióba
• Rugalmas időbeosztás
• Továbbképzések
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Teljes körű szakmai támogatás, képzés, betanítás
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat
• Kezdés előtt szakmai tréning

Információk a kiválasztási folyamatról

Az állás kezdésének várható időpontja:
2015. 05. 06.
• Jelentkezni e-mailben, word formátumú, fényképes önéletrajzzal lehet a [email protected] e-mail címen fényképes önéletrajzzal

főiskolai/egyetemi hallgató

2 féle jelentkező jöhet szóba:

• Felsőfokú végzettség
• Külkereskedelmi végzettség de van agrár munkatapasztalata
• 1-3 éves értékesítési tapasztalat agrár területen szerzett
• Tárgyalóképes aktív szlovák nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

• Agrármérnöki végzettség, de van kereskedelmi munkatapasztalata_

Csalódottság elkerülése érdekében:
• Szeretnénk megkímélni a csalódottságtól, hogy nem keressük Önt, ezért kérjük, hogy amennyiben nem dolgozott korábban értékesítőként, azaz nem adott el szolgáltatást, vagy terméket, ne küldje el hozzánk jelentkezését, mert munkatársaink sajnos nem fogják tudni interjúra hívni Önt és az értékesítési tapasztalattal nem rendelkező jelentkezéseket rendszerünk automatikusan kiszelektálja. Cégünk ugyanis kizárólag értékesítési tapasztalattal rendelkező munkatársak munkaerő-közvetítésével foglalkozik. Megértését köszönjük!

ID: 2079891  Dátum zverejnenia: 14.4.2015