Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor zariadení v práčovni a čistiarni v Petržalke so mzdou 800,00 EUR

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacOdmeny do 200,00 EUR. V mzde je započítaná základná zložka mzdy 650€. Príplatky za soboty, nedele, sviatky zaručené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca je vhodná aj pre ženy
- manipulácia s textíliami a zariadením
- manipulácia s tovarom
- práca na 2 zmeny
- obsluha priemyselných pračiek v práčovni

- práca v najmodernejšej prevádzke priemyselnej práčovne v regióne - priamo v Bratislave Petržalka
- možnosť práce aj na skrátený úväzok
- práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
- stravné lístky
- možnosť nadčasov
- bonus za plnú dochádzku 50,00 EUR
- výkonnostné odmeny
- výnimočné výkony hodnotené individuálne až do výšky 500,00 EUR

Svoj životopis zasielajte e-mailom. Podľa zákona č.122/2013 Z.z. v životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.
Informácie o spracúvaní osobných údajov pri výberovom procese nájdete na našej stránke https://www.salesianer.sk/ochrana-osobnych-udajov.html

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť
- tímová spolupráca
- fyzická zdatnosť (práca v stoji)
- ovládanie cudzieho jazyka výhoda

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2364077  Dátum zverejnenia: 21.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac