Zákaznícky servis región Stred

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacMesačné provízie a polročné bonusy do 1000,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobnosť s veľmi dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami, ktorá rada cestuje a vzdeláva sa. Náplň práce:

- aktívna starostlivosť a návštevy potenciálnych a existujúcich klientov, zisťovanie potrieb zákazníkov, príprava ponúk, zmlúv, kalkulácií a návrhov riešení podľa požiadaviek zákazníkov a aktívna podpora ostatných členov regionálneho tímu
- zodpovednosť za dosahovanie obchodných a kvalitatívnych cieľov spoločnosti v pridelenom regióne
- identifikovanie obchodných príležitostí, potenciálnych zákazníkov na základe stanovených kritérií, telefonické kontaktovanie zákazníkov
- evidencia klientov a potenciálnych klientov, tvorba databáz
- podpora tímu pri prebiehajúcich obchodných a marketingových kampaniach
- udržiavanie kontaktov so súčasnými klientmi a starostlivosť o zákazníkov
- súčinnosť pri vybavovaní objednávok, dodávok, samostatné vedenie obchodnej agendy
- dohľad na kvalitu a úroveň servisných služieb, riešenie problémov, prípadných reklamácií
- práca s internými informačnými systémami spoločnosti, príprava administratívnych podkladov
- koordinácia aktivít a komunikácia medzi obchodníkmi, zákazníckym servisom, skladom a inými oddeleniami
- distribúcia ponúk, propagačných materiálov, vzoriek potenciálnym partnerom
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- riešenie logistických a iných úloh spojených s fyzickým dodaním služieb, tovaru a pod.

Zodpovedajúce zaškolenie
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou
Možnosť ďalšieho profesného vzdelávania
Zodpovedajúce platové ohodnotenie
Služobný automobil, notebook, mobil. telefón

Podľa zákona č.122/2013 Z.z. v životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.
Informácie o spracúvaní osobných údajov pri výberovom procese nájdete na našej stránke https://www.salesianer.sk/ochrana-osobnych-udajov.html

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- trpezlivosť
- flexibilita
- vysoká miera samostatnosti
- sebaistota
- schopnosť prijímať odmietnutie
- schopnosť znášať stres
- orientácia na výsledky
- ochota vzdelávať sa a pomáhať

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2344110  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac