Vedúci zmeny v novej prevádzke

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaná mzda (brutto) 1700€ + príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 1 zmenu.
Koordinácia a riadenie zmeny zamestnancov.
Školenie zamestnancov.
Efektívne rozdeľovanie pracích procesov s cieľom načas a správne dokončiť dodávku s optimálnym nasadením personálu a zariadení.
Rozdeľovanie pracovných skupín.
Plánovanie dovoleniek podriadených zamestnancov.
Denný report pracovných výsledkov.
Zabezpečenie výrobných a pomocných zložiek potrebných k produkcii.
Zabezpečenie integrácie nových zákazníkov a služieb v prevádzke.

- práca v novej a najmodernejšej prevádzke priemyselnej práčovne v regióne
- práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou
- možnosť ďalšieho profesného rastu
- výkonnostné odmeny
- vitamínový deň

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Ťah na bránu.
Skúsenosti s vedením aspoň 40 členného kolektívu je podmienkou.
Asertívne správanie.
Aktívny prístup k plneniu svojich úloh.
Znalosti nemeckého jazyka výhodou.

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2291105  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná mzda (brutto) 1700€ + príplatky v zmysle Zákonníka práce.