Obchodní zástupce B2B (Ž/M), region Čechy

Salesianer Miettex Chemung s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou, Okres Mělník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň Vaší práce, úkoly a zodpovědnost:

· Akvizice nových zákazníků

· Příprava a vedení obchodních jednání

· Monitoring trhu a rozvoj odbytové strategie pro svěřený trh

· Vypracování obchodních nabídek a uzavírání smluv

· Plnění osobního prodejního plánu

· Odpovědnost za dosažení prodejních cílů

· Reporting

Co od Vás očekáváme:

· Minimálně SŠ / VŠ vzdělání

· 2-3 roky prokazatelné praxe v přímém prodeji (B2B)

· Znalost prodejního procesu, orientace na výsledek

· Vysoké pracovní nasazení a flexibilta

· Dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování

· Znalost MS Office

· Německý jazyk na úrovni A2/B1 (zaškolení probíhá částečně v NJ)

· Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co Vám nabízíme:

· Hlavní pracovní poměr v prestižní prosperující společnosti

· Fixní mzdové ohodnocení

· Motivační složku mzdy ve formě provizí

· Firemní automobil i k soukromým účelům

· Vzdělávací kurzy, školení

Písemné nabídky s Vaším strukturovaným životopisem vč. fotografie zasílejte na e-mail

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3050206  Dátum zverejnenia: 9.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.