Promotér/Merchandiser v IT

SALES MACHINE s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta (Hewlett-Packard) hledáme šikovného a komunikativního zástupce na zdvojenou pozici „Promotér/Merchandiser v IT“ pro lokalitu Bratislava. Pracovní náplní je poradenství a doporučení vhodného produktu zákazníkovi, péče o stánek HP, pravidelné návštěvy stanovených prodejen, doplňování POS materiálů a pravidelná komunikace s agenturou a pověřenou osobou ze strany klienta.

Požadujeme:
- zodpovědný a aktivní přístup k práci
- flexibilitu, nasazení a profesionalitu
- příjemné vystupování
- orientaci v IT
- pozitivní vztah ke značce HP
- řidičský průkaz, aktivní řidič
- osobní automobil
- Minimálně 2-3 volné dny v týdnu
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- Preferujeme dlouhodobou spolupráci na dané pozici

Nabízíme:
- práci s atraktivními produkty
- pravidelná školení
- možnost dlouhodobé spolupráce
- účast na partnerských eventech
- motivační ohodnocení dle výkonu

Pracovní náplň:
- pravidelná návštěva HP SiS (shop in shop) v Alze, Bratislava
- poradenství zákazníkovi při výběru vhodného produktu
- péče o HP SiS (čistota, aktualizace produktů, reportování)
- pravidelný kontakt v agenturou a klientem
- kontrola vybraných lokalit, doplňování POS materiálů, pravidelný report a komunikace

Časová náročnost proma je 1-2 dny v pracovních dnech v čase 12-18 hod. SO v čase 9-15 hod. (nejčastěji PÁ-SO – může být upraveno dle návštěvnosti prodejny), odměna: 90-120 Kč/hod. (junior pozice) 120-160 Kč/hod. (senior pozice). Výhodou je aktivní užívání HP produktů a vlastní vůz nebo možnost jeho zajištění.

Časová náročnost Merchandisera je 2-3 dny v měsíci. Mzda se pohybuje za jednu návštěvu: základ: 4,92Eur a bonus 2,15Eur, kilometry se proplácí – sazba 0,22Euro/km.

Před odpovědí na inzerát prosím důkladně nastudujte naše požadavky. V případě jejich splnění a vážného zájmu, pošlete informace o své osobě, dosavadní pracovní zkušenosti + foto obličeje a postavy na kontaktní emaily níže. Vhodné pro studenty VŠ s volnějším rozvrhem. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Výběr vhodných kandidátů na základě zaslaných emailů a osobního pohovoru v Bratislavě se uskuteční 26.1.2015

Pracovní pozice je vhodná pro studenty, kteří mají osobní vůz a jsou časově flexibilní. Jedná se o velice zajímavou a zodpovědnou práci.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1986840  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.