Obchodný zástupca (tradičný trh) - Slovenská republika

Sales House SK s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Zodpovednosť za plnenie stanoveného cieľa predaja a aktivít vo zverenom regióne
 Dosahovanie výsledkov v oblasti distribúcie, druhotného vystavenia, cenotvorby, merchandisingu
 Príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených kompetencií
 Zisťovanie a analýza potrieb a príležitostí pre rozvoj zákazníkov vo zverenom regióne
 Koordinácia centrálne riadených aktivít
 Realizácia lokálnych aktivít zameraných na zvýšenie predaja a povedomia jednotlivých značiek
 Budovanie nových a udržiavanie existujúcich vzťahov so zákazníkmi
 Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
jednotlivych značiek

-  Motivujúci systém finančného hodnotenia
 Flexibilný pracovný čas
 Rozširovanie znalostí pomocou školení a tréningov
 Služobné auto aj na súkromné účely
 Technické vybavenie – mobil, tablet, internet
 Dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti – Procter&Gamble

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte na adresu:
PPD services, s.r.o., Tuhovská 1, Bratislava do 4.12.2016
Kontaktujeme len uchádzačov vybraných na osobné stretnutie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

 Znalosť práce s tabletom, iPadom
 Vodičský preukaz skupiny B, prax minimálne 2 roky
 Veľmi dobré komunikačné, argumentačné a prezentačné schopnosti
 Príjemné vystupovanie
 Flexibilita, pracovitosť a orientácia na cieľ
 Zodpovedný a aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií

Sme full servisová sales promotion agentúra, ktorej cieľom je zabezpečiť efektívny kontakt so zákazníkom na mieste predaja. Poskytujeme služby: merchandising, prenájom obchodných zástupcov, instore ochutnávky, demonštrácie, sampling, eventy, road show. Spoločnosť Sales House patrí podľa odborného mesačníka Stratégie a týždenníka Trend do TOP 3 sales-promotion agentúr na slovenskom trhu. Tento rok oslavujeme 22 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tuhovská 1
831 07 Bratislava
ID: 1770345   Dátum zverejnenia: 21.11.2016