Obchodný zástupca (tradičný trh) - Slovenská republika

Sales House SK s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
01.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Zodpovednosť za plnenie stanoveného cieľa predaja a aktivít vo zverenom regióne
 Dosahovanie výsledkov v oblasti distribúcie, druhotného vystavenia, cenotvorby, merchandisingu
 Príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených kompetencií
 Zisťovanie a analýza potrieb a príležitostí pre rozvoj zákazníkov vo zverenom regióne
 Koordinácia centrálne riadených aktivít
 Realizácia lokálnych aktivít zameraných na zvýšenie predaja a povedomia jednotlivých značiek
 Budovanie nových a udržiavanie existujúcich vzťahov so zákazníkmi
 Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
jednotlivych značiek

-  Motivujúci systém finančného hodnotenia
 Flexibilný pracovný čas
 Rozširovanie znalostí pomocou školení a tréningov
 Služobné auto aj na súkromné účely
 Technické vybavenie – mobil, tablet, internet
 Dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti – Procter&Gamble

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte na adresu:
PPD services, s.r.o., Tuhovská 1, Bratislava do 4.12.2016
Kontaktujeme len uchádzačov vybraných na osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

 Znalosť práce s tabletom, iPadom
 Vodičský preukaz skupiny B, prax minimálne 2 roky
 Veľmi dobré komunikačné, argumentačné a prezentačné schopnosti
 Príjemné vystupovanie
 Flexibilita, pracovitosť a orientácia na cieľ
 Zodpovedný a aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií

Sme full servisová sales promotion agentúra, ktorej cieľom je zabezpečiť efektívny kontakt so zákazníkom na mieste predaja. Poskytujeme služby: merchandising, prenájom obchodných zástupcov, instore ochutnávky, demonštrácie, sampling, eventy, road show. Spoločnosť Sales House patrí podľa odborného mesačníka Stratégie a týždenníka Trend do TOP 3 sales-promotion agentúr na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tuhovská 1
831 07 Bratislava
ID: 1770345   Dátum zverejnenia: 30.1.2017