Predavač (predavačka) syrových výrobkov

Sálem s.r.o.

Miesto práce
Priekopská 53, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Sálem s.r.o. hľadá šikovných predavačov (predavačky), ktorí majú pocit, že nie sú finančne ohodnotení.Nehľadáme zamestnanca na poslednom stupni rebríčka tejto firmy ale súčasť tímu.Ponúkame prácu v skvelom dynamickom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Ukáž čo vieš a my oceníme tvoju kvalitu.Máš možnosť pracovať v novozriadených moderných prevádzkach v najlepších nákupných centrách od Bratislavy po Košice (aktuálny počet 20)

- vynikajúce platové ohodnotenie (aj v závislosti od dosiahnutých výsledkov), viac info na osobnom pohovore
-skvelí odmeňovací systém
- možnosť kariérneho rastu v rámci štruktúry firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

ambicióznosť, dravosť, chuť učiť sa nové veci a vypracovať sa

Spoločnosť Sálem s.r.o. vstúpila na slovenský trh v roku 2012.Je mladou a dynamicky rozvíjajúcou sa spoločnosťou.Našim cieľom je vytvoriť celoslovenskú sieť predajní pre ktoré bude charakteristická vysoká kvalita predávaného sortimentu a poskytovaných služieb.V našich prevádzkach sa stretnete s tým najlepším čo ponúka svet syrov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2134667  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac