Predavač (predavačka) syrových výrobkov

Sálem s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Sálem s.r.o. hľadá šikovných predavačov (predavačky), ktorí majú pocit, že nie sú finančne ohodnotení.Nehľadáme zamestnanca na poslednom stupni rebríčka tejto firmy ale súčasť tímu.Ponúkame prácu v skvelom dynamickom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Ukáž čo vieš a my oceníme tvoju kvalitu.Máš možnosť pracovať v novozriadených moderných prevádzkach v najlepších nákupných centrách od Bratislavy po Košice (aktuálny počet 20)

- vynikajúce platové ohodnotenie (aj v závislosti od dosiahnutých výsledkov), viac info na osobnom pohovore
-skvelí odmeňovací systém
- možnosť kariérneho rastu v rámci štruktúry firmy

Životopisy s fotografiami zasielajte mailom a do predmetu uveďte mesto v ktorom máte záujem pracovať !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

ambicióznosť, dravosť, chuť učiť sa nové veci a vypracovať sa

Spoločnosť Sálem s.r.o. vstúpila na slovenský trh v roku 2012.Je mladou a dynamicky rozvíjajúcou sa spoločnosťou.Našim cieľom je vytvoriť celoslovenskú sieť predajní pre ktoré bude charakteristická vysoká kvalita predávaného sortimentu a poskytovaných služieb.V našich prevádzkach sa stretnete s tým najlepším čo ponúka svet syrov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1473384  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac