Predavačka syrových výrobkov

Sálem s.r.o.

Miesto práce
okres Martin, okres Poprad, okres Prešov
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Sálem s.r.o., najväčší predajca tradičných syrových a mliečnych produktov na slovenskom trhu, hľadá šikovné a komunikatívne predavačky do svojich značkových predajní v obchodných centrách, ktoré sa nachádzajú v hore uvedených mestách.
Práca zahŕňa predaj produktov (syrové a mliečne výrobky) AKTÍVNYM SPôSOBOM, komunikácia so zákazníkmi, práca s pokladňou, starostlivosť o prevádzku a o stav predávaného tovaru, vybavovanie reklamácií zákazníkov.
POŽADUJEME NÁSTUP IHNEĎ!!!
DO PREDMETU MAILU ALEBO DO TEXTU JE POTREBNÉ UVIESŤ MESTO, V KTOROM SA UCHÁDZATE O PRÁCU.

- vynikajúce platové ohodnotenie (aj v závislosti od dosiahnutých výsledkov), viac info na osobnom pohovore

- možnosť kariérneho rastu v rámci štruktúry firmy

Informácie o výberovom konaní

PROSÍME UVIESŤ MESTO, V KTOROM SA UCHÁDZATE O PRÁCU.
INAK VÁŠ ŽIVOTOPIS NEBUDE ZARADENÝ DO DATABÁZY.

Kontaktovať budeme len uchádzačky, ktorých životopis vyhovuje našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

práca je fyzicky náročná,dôležitý je aktívny prístup, flexibilita, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
výhodou je :
- zdravotný preukaz
- odborná sposobilost

Spoločnosť Sálem s.r.o. je momentálne najväčším predajcom tradičných SLOVENSKÝCH mliečnych a syrových výrobkov na Slovensku.

Prináša kvalitu slovenských výrobkov priamo k spotrebiteľovi, do všetkých miest na Slovensku, pričom naše ambície siahajú aj do okolitých krajín.Sortiment pozostáva zo slovenských mliečnych a syrových výrobkov, ktoré sú vyrobené rôznymi výrobcami z Oravy, Turca, Zázrivej a Banskej Bystrice. Ich certifikované výrobky sa vyznačujú kvalitou a tradíciou, ktorú dokáže oceniť nielen slovenský spotrebiteľ, ale aj turisti, ktorí sa zaujímajú o slovenskú tradíciu.

Spoločnosť Sálem s.r.o. prevádzkuje v tomto okamihu 23 predajní po celom Slovensku od Bratislavy až po Košice, nachádzajúce sa v nákupných centrách a obchodných domoch tak, aby sme priniesli tradičné výrobky bližšie k spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1491199  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac