Logo Salaš a reštaurácia Beckov

Kuchár Salaš a reštaurácia Beckov na TPP doba neurčitá alebo brigáda víkendy a sviatky od 1900€

Salaš a reštaurácia Beckov

Miesto práce
Salaš Beckov, Beckov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 900 - 2 600 EUR/mesiacKaždoročné zvýšenie mzdy, príplatky za nadčasy, vyplácanie mzdy 15. deň v mesiaci, možnosť profesijneho rastu,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál (domáca slovenská kuchyňa)
- zodpovednosť za kvalitu
- spolupráca s vedením spoločnosti
- príprava jedál podľa jedálneho lístka
- zodpovednosť za pridelenú časť úloh
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál a receptúr.
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
- kontrola kvality hotových jedál.
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín a ich účelné využívanie.
-skúsenosti s riadením kuchyne a kolektívu kuchárov
-dodržiavanie nastavených zásad a pracovného tempa v tíme
-organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni
-aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Zdravotný preukaz
-serióznosť
-aktivita a energia
-čestnosť a bezúhonnosť

Salaš a reštaurácia s jedinečnou kuchyňou v krásnom prostredí prírody.Tradičná kuchyňa v modernom prevedení si za štyri roky podmanila množstvo turistov. Novému osadenstvu reštaurácie sa podarilo napraviť gastronomické renomé tohto miesta. Ľudia si miestnu kuchyňu obľúbili a priľahlý salaš zaradili do turistického itinerára. Často sem prichádzajú pred či po prehliadke Beckovského alebo Čachtického hradu. Víkendy patria turistom, cez týždeň sa skôr zastavia „obchodní cestujúci“. Po novom reštaurácia stavila na týždenné menu, ktoré má prilákať na obed aj zamestnancov okolitých firiem.
instagram: @salasbeckov
Facebook: Salaš Beckov
www.salasbeckov.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Kuhajda
Tel.: +421907481750
E-mail: poslať životopis
ID: 4746477  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac