Obchodno-technický poradca pre divíziu Isover

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadáva nových odberateľov v pridelenom regióne
- odborná starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vykonáva poradenskú činnosť
- pravidelne monitoruje trh a konkurenciu v danej oblasti

- stabilná práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- istota finančného ohodnotenia
- dobré pracovné podmienky
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- služobný telefón
- notebook
- služobný automobil

Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Všetkým ostatným uchádzačom, ktorí sa nezúčastnia osobného pohovoru, t.j. nebudeme ich ďalej kontaktovať, sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- orientácia na zákazníka
- komunikačné a obchodné zručnosti výhodou
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- flexibilita
- zvládanie stresových situácií
- aktívny záujem o stavebný odbor
- anglický jazyk výhodou

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Šuhajdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2798209   Dátum zverejnenia: 16.11.2016