Recepčná

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 139, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za zabezpečenie plynulého chodu recepcie (Rezervácie zasadacích miestností , manažment obsadenosti, starostlivosť o upravenosť poriadok v zasadacích miestnostiach)
- Prijímanie, vítanie o objednávanie návštevníkov – ich nasmerovanie na jednotlivcov alebo oddelenia
- Zabezpečovanie nápojov a občerstvenia pre návštevy (na vyžiadanie)
- Starostlivosť o vybavenie a inventár kuchynky – kávovar, šálky, poháre, džbány
- Vykonáva ďalšie samostatné činnosti spojené s prevádzkou recepcie
- Operatívne rieši vzniknuté situácie/problémy
- Poskytovanie všeobecných informácií o firme, vedie knihu návštev a vydáva návštevnícke priepustky
- Príjem pošty, drobných zásielok, odosielanie zásielok
- Obsluhuje telefónnu ústredňu, odpovedá na prichádzajúce hovory – prepája volajúcich so zodpovednými osobami

Ostatné povinnosti:

- Komunikácia s korporátnou taxi službou – rezervácia ciest
- Komunikácia s cestovnou agentúrou – vybavovanie a rezervácia leteniek, transferov
- Rezervácie ubytovania pre zamestnancov aj návštevy
- Zabezpečovanie cateringu – obedy a občerstvenie pre veľké meetingy, návštevy – na vyžiadanie, pre všetky divízie
- Reporting – objednávok ubytovaní, objednávok leteniek a transferov, objednávok na kancelárske pomôcky, atď.

- stabilná práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia
- výborné pracovné podmienky
- príjemný pracovný kolektív
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Všetkým ostatným uchádzačom, ktorí sa nezúčastnia osobného pohovoru, t.j. nebudeme ich ďalej kontaktovať, sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Veľmi dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti
- Skúsenosť na obdobnej pozícii vítaná, no nie je podmienkou
- Zodpovednosť, dochvíľnosť, multitasking
- Komunikácia v anglickom jazyku – pokročilá, slovom aj písmom

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Šuhajdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2796652   Dátum zverejnenia: 2.12.2016