Sales & Marketing Assistance - Data Master pre divíziu Weber

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 139, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- úzka spolupráca s manažérskym tímom a vedením spoločnosti
- participácia a vedenie vybraných interných a externých projektoch spoločnosti v oblasti marketingu, obchodu
- organizovanie mítingov, tréningov a eventov (znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni nutná)
- zadávanie údajov a objednávok v systéme SAP, Desk Office
- pravidelný reporting, administratívna podpora pre vedenie, kontrola a evidencia faktúr a objednávok
- cudzojazyčné preklady prezentácii, reportov
- pravidelná telefonická a e-mailová komunikácia so zahraničím

- stabilná práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia
- výborné pracovné podmienky
- služobný mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
- príjemný pracovný kolektív
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, svoje životopisy zasielajte na:
zuzana.borsova@e-weber.com

Ďalšie informácie o pracovnej ponuke Vám radi poskytneme na tel.čísle: 0903 844 919

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni-nutnosť
Znalosť programu SAP-výhodou
Znalosť Microsoft Office na pokročilej úrovni
Tímový hráč
Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Precíznosť
Flexibilnosť
Chuť sa učiť nové veci

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava
ID: 2767384   Dátum zverejnenia: 14.10.2016