Skladník-vodič VZV

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného pracovníka pre sklad stavebného materiálu, ktorý:

- Zodpovedá za správnu – bezchybnú nakládku skladového materiálu
- Uskladňuje – odváža vyrobené balíky EPS z výrobnej linky do skladových priestorov
- Prijíma tovar na sklad podľa dodacieho listu od externých dodávateľov
- Udržiava zverený majetok ako napr. VZV v dobrom a bezpečnom technickom stave, neodkladne nahlasuje pravidelné kontroly, prípadné poruchy na VZV

- stabilná práca na trvalý pracovný pomer v nadnárodnej prosperujúcej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia - výkonnostné bonusy, podiely na zisku v podobe koncoročných odmien
- nákup stavebného materiálu za zvýhodnené ceny
- stravné lístky s nadštandardným príspevkom od zamestnávateľa
- finančný príspevok pri jubileu (životnom aj pracovnom)
- po skúšobnej dobe plná úhrada príspevku na úrazové a životné poistenie
- príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Ďakujeme za Vašu reakciu. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov,ktorí budú spĺňať všetky nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz VZV
- prax na podobnej pozícii vítaná
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Šuhajdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2709123   Dátum zverejnenia: 30.11.2016