Skladník - expedient/ nakladač- distribúcia polysterénu

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za správnu-bezchybnú nakládku skladového materiálu
- koordinuje si poradie, čas a úplnosť jednotlivých nakládok podľa nakládkového
plánu dopravy( alebo vývozov)
- podľa nakládkového listu kompletizuje vyskladnenie a naloženie príslušnej
objednávky
- komunikuje a riadi sa pokynmi nadriadeného a o prípadných zmenách
nakládky ho bezodkladne informuje
- zaskladňuje - odváža vyrobené balíky EPS (polystyrénu) z výrobnej linky do
skladových priestorov
- prijíma tovar na sklad podľa dodacieho listu od externých dodávateľov
- zodpovedá za stav zásob na sklade, podieľa sa na vykonávaní pravidelných
inventúr
- udržiava zverený majetok ako napr. VZV v dobrom a bezpečnom technickom
stave
- neodkladne nahlasuje nadriadenému pravidelné kontroly, prípadné poruchy na
VZV
- dôsledne dodržuje všetky postupy v oblasti BOZP, PO a ŽP ( životné prostredie)

- stabilná práca na trvalý pracovný pomer v nadnárodnej prosperujúcej spoločnosti
- istota finančného ohodnotenia - výkonnostné bonusy, podiely na zisku v podobe koncoročných odmien
- nákup stavebného materiálu za zvýhodnené ceny
- stravné lístky s nadštandardným príspevkom od zamestnávateľa
- finančný príspevok pri jubileu (životnom aj pracovnom)
- po skúšobnej dobe plná úhrada príspevku na úrazové a životné poistenie
- príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Ďakujeme za Vašu reakciu. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov,ktorí budú spĺňať všetky nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, všeobecné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
SAP - základy

Počet rokov praxe

2
2

- dobrá a aktívna znalosť obsluhy VZV s praxou
aspoň 2 roky - platné osvedčenie o vedení VZV
- samostatnosť pri práci
- koordinačné a organizačné schopnosti
- znalosť skladového hospodárstva
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- zmysel pre tímovú spoluprácu
- obsluha PC na užívateľskej úrovni ,výhodou so
základmi práce v programe SAP

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Šuhajdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2409677   Dátum zverejnenia: 22.11.2016