Výrobný pracovník obsluhy rezacej linky-vedúci zmeny

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou úlohou?
- obsluha rezacieho stroja na základe vopred stanoveného rezného plánu
- priebežná kontrola kvality rezania polystyrénových dosiek v zmysle STN
- koordinácia procesných činností na rezacej linke, pozíciu deliča a obsluhu baliaceho stroja
- koordinácia dodávky polotovarov na rezaciu linku
- úzka spolupráca s pracovníkom expedície - logistiky
- zodpovednosť za vedenie presnej evidencie o pílení EPS blokov a dosiek
- zabezpečenie základnej údržby stroja a jeho bezchybný chod
- bezodkladné riešenie a nahlasovanie poruchy na zariadení
- dôsledné dodržiavanie všetkých postupov v oblasti BOZP, PO a ŽP ( životné prostredie)
- udržiavanie poriadku na pracovisku počas celej zmeny a hlavne po
ukončení pracovnej zmeny

Čo Ti vieme ponúknuť?
- stabilnú prácu na trvalý pracovný pomer v nadnárodnej prosperujúcej spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie - výkonnostné bonusy
- príjemné pracovné prostredie
- nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny,
- možnosť investovať do kapitálu spoločnosti prostredníctvom odkúpenia akcií spoločnosti,
- stravné lístky s nadštandardným príspevkom od zamestnávateľa,
- finančný príspevok pri jubileu (životnom aj pracovnom),
- finančný príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
- po skúšobnej dobe plnú úhrada príspevku na úrazové a životné poistenie a množstvo ďalších zaujímavých benefitov

Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Všetkým ostatným uchádzačom, ktorí sa nezúčastnia osobného pohovoru, t.j. nebudeme ich ďalej kontaktovať, sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
SAP - základy

Počet rokov praxe

2

- aktívna znalosť obsluhy technických zariadení s praxou aspoň 2 roky
- samostatnosť pri práci
- koordinačné a organizačné schopnosti
- skúsenosti s vedením menšieho pracovného kolektívu
výhodou
- elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z, min paragraf 21 nutnosťou a VZV oprávnenie výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- zmysel pre tímovú spoluprácu
- obsluha PC na užívateľskej úrovni ,výhodou so
základmi práce v programe SAP

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Ecophon, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vojtíková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2339499   Dátum zverejnenia: 16.8.2017