Pracovník vo výrobe omietkových zmesí - divízia Weber

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Stará Vajnorská 139
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva všetky činnosti nevyhnutné na chod určeného zariadenia, vrátane prísunu materiálu a jeho výmeny
- obsluhuje výrobnú linku na výrobu omietkových zmesí
- vykonáva priebežnú kontrolu kvality výrobkov,
- zabezpečuje označovanie a balenie výrobkov
- vykonáva a stará sa o čistotu strojov a zariadení
- dôsledne dodržiava princípy bezpečnosti a ochrany zdravia pri
práci

- práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- príjemné pracovné prostredie
- práca v jednozmennej prevádzke 7:30-16:00

Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Všetkým ostatným uchádzačom, ktorí sa nezúčastnia osobného pohovoru, t.j. nebudeme ich ďalej kontaktovať, sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- flexibilita
- tímový hráč
- platné osvedčenie o vedení VZV a prax výhodou

Saint-Gobain Construction Products s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu Saint-Gobain, zahŕňa divízie ISOVER, PAM, Rigips, Weber a Glassolutions Nitrasklo. Zabezpečuje výrobu a distribúciu tepelno-izolačných materiálov, stavebných materiálov na báze sadry a polystyrénu, priemyselnú výrobu fasádnych materiálov, povrchovú úpravu vonkajších a vnútorných interiérov, tvárnej liatiny potrubných a kanalizačných systémov na slovenskom trhu, výrobu a predaj izolačných skiel, návrhom výrobou a inštaláciou presklených stien, zábradlí, pochôdných skiel schodíšť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.,
Stará Vajnorská 139
831 04 Bratislava
ID: 2072486   Dátum zverejnenia: 4.10.2016