Koordinátor programov v Žiline (Ref. č.: 56/2016)

SAIA, n.o.

SAIA, n. o., regionálne pracovisko, Univerzitná 25, 010 08 Žilina
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie informácií slovenským a zahraničným študentom, doktorandom, učiteľom a výskumníkom o možnostiach štúdia a výskumu,
• poradenstvo slovenským a zahraničným záujemcom o vybraných programoch administrovaných SAIA,
• organizovanie školení, seminárov, informačných podujatí a účasť na seminároch a koordinačných stretnutiach,
• komunikácia s vysokými školami, výskumnými organizáciami , výchovnými poradcami na stredných školách
• kontakty s lokálnymi inštitúciami verejnej a štátnej správy (cudzinecká polícia, zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa a p.)
• príprava pravidelných správ o činnosti.

Informácie o výberovom konaní

Trvanie pracovného pomeru: 1 rok (s možnosťou predĺženia).
Plat: dohodou
Žiadosť o prijatie do zamestnania (teda motiváciu, prečo by sme práve Vás mali prijať do nášho tímu) spolu so životopisom v slovenčine a/alebo v angličtine posielajte elektronicky na e-mailovú adresu katarina.kostalova@saia.sk do 3. 10. 2016.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, ktorý sa bude konať v Žiline. Pohovor s vybranými uchádzačmi sa uskutoční pravdepodobne v termíne 11. 10. 2016 (o presnom termíne a mieste konania pohovorov budú vybraní uchádzači informovaní e-mailom).
SAIA neposkytuje informácie uchádzačom priebežne, ale až po vyhodnotení celého výberového konania (do 24. 10.) zašle všetkým uchádzačom odpoveď na ich žiadosť o prijatie do zamestnania.
Záujemcovia o zamestnanie zasielajú podklady osobne. Záujemca o zamestnanie zaslaním e-mailu a požadovaných dokumentov (ako je uvedené vyššie) potvrdzuje, že poskytnuté informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Zároveň záujemca zaslaním e-mailu vyjadruje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. v znení neskorších predpisov svoj súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise, žiadosti o prijatie do zamestnania (motivačnom liste) a iných prípadných prílohách, ktoré záujemca zašle, a to na účely výberového konania na miesto „pracovník/pracovníčka regionálneho pracoviska v Žiline“.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.10.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

školstvo, výskum

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
• ukončené vysokoškolské štúdium 1. stupňa,
• skúsenosť z absolvovania študijného pobytu v zahraničí,
• prehľad o organizácii vysokého školstva a vedy na Slovensku,
• dobrá znalosť angličtiny (min. úroveň B2) potrebná; aktívna znalosť ďalšieho svetového jazyka vítaná,
• práca s počítačom (MS Word, MS Excel, MS Power Point, internet),
• komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci.

Informácie a poradenstvo o štúdiu a štipendijných programoch v zahraničí pre študentov, učiteľov vysokých škôl a vedeckých pracovníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SAIA, n. o.
Sasinkova 10
812 20 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Košťálová
Tel.: 02/59 30 47 59
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu