Operátor strojov vo výrobe - plat od 1600€ v čistom! - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
od 9,25 ,-€ / hod. v čistom už vrátane ubytovania a cesty do práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov na linke.
Nutnosť dohovoriť sa anglickým jazykom!

  • holandská pracovná zmluva
  • výplaty týždenne
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
  • turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
  • prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je na trhu už 20 rokov a patrí k popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových montážnych pien, technických aerosólov najvyššej kvality a dodávateľom rozumných systémových riešení stavebnej chémie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 3098648  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 9,25 ,-€ / hod. v čistom už vrátane ubytovania a cesty do práce