Miešač - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
okolo 14,42 EUR hrubých / 9, 75 - 10, 00 EUR netto na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta Den Braven, ktorý je popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových pien hľadáme zamestnancov na pozíciu miešač.

Budete zodpovedný za správne miešanie náterov lepiacich materiálov, tmelov a pien. Príprava surovín podľa správnych receptúr. Rozhodovanie o tom, ktoré stroje sa majú používať na aké produkty podľa objednávok. Vizuálna kontrola receptúr, čistenie pracovného priestoru a všetky ostatné súvisiace práce.

Pre túto prácu potrebujete anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, skúsenosti vo výrobnom prostredí (najlepšie miešač). Musíte byť schopný pracovať samostatne, dobrý v počítaní a fyzicky zdatný.

Pracuje sa v smenách okolo 14,42 EUR hrubých / 9, 75 - 10, 00 EUR netto za hodinu po zaplatení bývania a zdravotného poistenie. Oblasť Eindhoven.

  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom,
  • uvedená mzda je v čistom už po odvode zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
  • zabezpečená doprava medzi SK a NL
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania
  • turnusy
  • holandská pracovná zmluva
  • prihlásenie na všetkých potrebných úradoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma Den Braven je popredným svetovým producentom tmelov, silikónov, polyuretánových pien pre stavebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3057676  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: okolo 14,42 EUR hrubých / 9, 75 - 10, 00 EUR netto na hodinu