Tesla Holandsko hľadá autokarosárov!

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tesla Motors hľadá automechanikov na výstupnú kontrolu na montážnu linku, ľudí, ktorí majú záujem pracovať pre najprogresívnejšiu svetovú automobilovú značku. V tomto zamestnaní budete zodpovední za konečné testovanie a úpravy, za vyhľadanie a napravenie chýb, ktoré vznikli počas montáže na linke. Používanie rôznych nástrojov, zariadení a systémov. Znalosti scanovacích zariadení, diagnostických zariadení a kalibračných nástrojov. Je vyžadovaná znalosť angličtiny na komunikačnej úrovni. Takisto sa vyžaduje znalosť Excelu.

Tesla Motors hľadá autokarosárov, ktorí majú záujem pracovať pre najprogresívnejšiu svetovú automobilovú značku. Počas opráv vyťahovanie, opravovanie, výmeny karosérií a častí karosérií. Takisto lakovacie práce. Jedná sa o prácu na 3 smeny, je potrebná angličtina na komunikatívnej úrovni. Vyžaduje sa vodičský preukaz.

Práca na 3 smeny, možnosť nadčasov, základný nástupný brutto plat 2000 euro za mesiac bez príplatkov za smeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tesla Motors je v súčasnosti najprogresívnejšia svetová automobilová značka. Zaoberá sa výrobou elektromobilov a ich revolučným zavádzaním na svetové trhy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 2656351  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000