Vodič vysokozdvižného vozíka

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Bleiswijkseweg 43A, 2712PB Zoetermeer, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
denná smena 11,30 EUR/hodina, poobedná smena 13,91 a nočná 15,02 euro/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta na juhu Holandska hľadáme zamestnancov na dva typy práce. Jedná sa o výrobu izolačných materiálov Rockwool. Ponuka je určená pre vodičov vysokozdvižných vozíkov, ktorí však musia takisto ovládať výrobnú linku. Pokiaľ máte skúsenosti, ale chýbajú vám doklady, môžme pomôcť ich získať.

Schopnosť dohovoriť sa nemecky je potrebné na komunikačnej úrovni

Čo ponúkame:
• Dobré ohodnotenie závisiace od skúseností a spokojnosti
• Skvelé pracovné prostredie s výborne vybaveným pracoviskom

  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od skúseností a pracovných výsledkov
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom,
  • zabezpečená doprava medzi SK a NL
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania
  • turnusy
  • holandská pracovná zmluva
  • prihlásenie na všetkých potrebných úradoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je jeden z najdôležitejších svetových výrobcov izolačných materiálov, predovšetkým zo sklenených vláken. Značka Rockwool je známa na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 1263658  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: denná smena 11,30 EUR/hodina, poobedná smena 13,91 a nočná 15,02 euro/hodinu