Logo SAG Slovakia s.r.o.

Nákupca

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
SAG Slovakia, Chocholná - Velčice
Termín nástupu
01.05.2024 alebo podľa dohody
Od 1 350 EUR/mesiacuvedená mzda je vrátane variabilnej zložky mzdy a dochádzkového bonusu, výsledná mzda závisí aj od kompetencií a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nákup a objednávanie režijného a výrobného materiálu na základe požiadaviek
  • vyhľadávanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
  • vytváranie nákupných objednávok, zakladanie nových dodávateľov, aktualizácia dát v SAP systéme
  • zabezpečenie včasných dodávok, riešenie zmien v oneskorení dodávok, prípade kvality, vybavovanie reklamácií
  • kompletné zabezpečenie kooperácií
  • sledovanie a kontrola stavu zásob a podieľanie sa na inventúre
  • zabezpečovanie komplexnej agendy OOPP - evidencia, výdaj a výmena pracovného oblečenia a ochranných pomôcok
  • komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
  • evidencia dodacích listov, preverovanie a kontrola došlých faktúr, vystavovanie mesačných hlásení pre Intrastat
  • komplexná agenda došlej a odoslanej pošty v rámci spoločnosti

  • zázemie a stabilita prosperujúcej spoločnosti
  • 13. a 14. plat
  •  dochádzkový bonus
  • kvartálny bonus
  • flexibilná pracovná doba
  • narodeninový deň voľna
  • možnosť pracovať z domu
  • jazykový kurz
  • ovocný deň
  • odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa
  • športové, tímové a spoločné celofiremné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nákup

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s objednávaním a nákupom materiálu
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • znalosť systému SAP, MS Office (excel)
  • samostatnosť, flexiblita, odolnosť voči stresu
  • tímovosť, zodpovednosť, proaktívny prístup

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421917686163
E-mail: poslať životopis
ID: 4813144  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac