Logo SAG Slovakia s.r.o.

Process Engineering Manager / Manažér technickej prípravy výroby

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice-Chocholná
Termín nástupu
1.5. alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi a vedie oddelenie technickej prípravy výroby od fázy dopytu, po nábeh nových výrobných programov, ako aj pre zavedené projekty
  • Definuje použitie výrobnej technológie pri nových projektoch
  • Prináša návrhy na optimalizáciu výroby a výrobných postupov a neustáleho zlepšovania
  • Navrhuje zmeny výrobných postupov a implementáciu nových výrobnych technológií
  • Implementuje koncept automatizácie a digitalizácie
  • Zodpovedný za zabezpečenie výrobných postupov, prípravu a distribúciu výrobnej dokumentácie a jej aktualizáciu podľa potreby a požiadaviek
  • Stanovuje a aktualizuje výrobné normy, časy, vedie o nich evidenciu, sleduje ich dodržiavanie a navrhuje opatrenia vedúce k optimalizácii výrobných časov a ich dodržiavaniu
  • Riadi tvorbu dlhodobých, týždenných, denných plánov na základe analýzy dát a objednávok od zákazníkov
  • Riadi proces vydávania zákaziek
  • Sleduje a vyhodnocuje výsledky produkcie a operatívne realizuje úpravy vo výrobnom pláne
  • Vedie, koordinuje a motivuje podriadených pracovníkov k výkonnosti, k ďalšiemu rozvoju a zlepšovaniu kvality práce

  • ​stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
  • letný 13. a zimný 14. plat
  • narodeninový deň voľna
  • dochádzkový bonus
  • ​možnosť práce z domu tzv. home office
  • ​flexibilná pracovná doba
  • ​krátke piatky, pracovná doba do12hod.
  • ​podpora jazykového (anglický jazyk) a ďalšieho vzdelávania
  • odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa, ovocný deň každý mesiac
  • pravidelné športové aktivity (halový futbal)
  • ​spoločné celofiremné a tímové aktivity (Vianočný večierok, turistika, bowling, Deň zdravia a iné)​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

  • Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti procesného inžinierstva, technickej prípravy výroby alebo riadenia výroby nutné
  • Skúsenosti s riadením tímu vo výrobnej spoločnosti
  • Dobrá znalosť strojárskych technológií
  • Silné riadiace a vodcovské zručnosti
  • Znalosť anglického jazyka, MS Office, SAP

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421917686163
E-mail: poslať životopis
ID: 4800232  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac