Logo SAG Slovakia s.r.o.

Brúsič

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
SAG Slovakia, Chocholná - Velčice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2024 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
11 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá Vám dáva príležitosť odborne rásť s nami v oblasti brúsenie hliníkových rámov podľa zákazky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Nevyhnutná je Vaša manuálna a fyzická zdatnosť, zodpovedný  prístup k práci a platné živnostenské oprávnenie pre uvedenú profesiu. Ak máte pracovné skúsenosti s brúsením, je to výhodou.

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421917686163
E-mail: poslať životopis
ID: 4798742  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.