Obchodno-technický pracovník/pracovníčka pre Slovensko

Saegeling Medizintechnik, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť so zahraničnou účasťou pôsobiaca v oblasti predaja a servisu zdravotnej techniky hľadá vhodného kandidáta na pozíciu:

OBCHODNO - TECHNICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNÍČKA pre Slovensko

Očakáváme:

- SŠ/VŠ vzdelanie (technické alebo zdravotnícke zameranie nutné)

- Prax v oblasti zdravotníctva výhodou

- Veľmi dobrá znalost PC - MS Word, Excel, Outlook, internet

- Komunikačné a prezentačné schopnosti

- Vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať, spoľahlivosť

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti vyhlášky 508/2009 z.Z., §22 (samostatný elektrotechnik), príp.§23

- Znalost NJ, príp. AJ na vysokej úrovni

- VP sk. B

Ponúkame:

- Zodpovednú pozíciu v spoločnosti pracujúcou v medzinárodnom prostredí

- Zaujímavú samostatnú prácu, pracovnú sebarealizáciu

- Dobré platové podmienky

- Služobný automobil, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
ID: 2587889  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.