Kuchár / kuchárka

Sadeya,a.s.

Miesto práce
1.mája 14/460, 013 13 Rajecké Teplice, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na pozíciu kuchár-kuchárka v kuchyni hotela Diplomat****.
Úspešný kandidát dostane príležitosť byť súčasťou kuchyne, ktorej cieľom je a zostane tvoriť kvalitnú kuchyňu založenú na tradícii v kombinácii s novými trendmi, bude sa mať možnosť učiť a naučiť to, čo bude potrebovať pre svoj ďalší odborný rast.

Životopisy spolu s motivačným listom v SJ zasielať na: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkuje Wellness Hotel Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach, kde ponúka služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2208736  Dátum zverejnenia: 26.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou