Referent dopravy

SAD Prešov SK, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 4, Prešov
Termín nástupu
3.6.2024
780 EUR/mesiaczákladná mzda 780 eur + pohyblivá zložka 40%, mimoriadne odmeny v priebehu roka, vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sledovanie a vyhodnocovanie dopravných údajov
  • dispečerský program - denná kontrola dodržiavania, nastavovanie a monitorovanie alarmov
  • zastupovanie dispečera počas neprítomnosti
  • dodržiavanie štandardov dopravných výkonov podľa platných zmlúv
  • spracúvanie a príprava podkladov pre objednávateľa služieb (VÚC)
  • používanie elektronických denných záznamov
  • zodpovednosť za realizáciu dopravnej politiky v oblasti prímestskej, príležitostnej, diaľkovej a medzinárodnej dopravy
  • zodpovednosť za zavedenie, funkčnosť, prevádzkovanie a vyhodnocovanie dispečerského systému TransFleet
  • zodpovednosť za všetky činnosti súvisiace s evidenciou a vyhodnotením výkonov vodičov a dopravných prostriedkov dopravcu
  • koordinovanie evidencie nadčasových hodín vodičov a čerpanie dovoleniek vodičov
  • zabezpečuje riešenie mimoriadnych situácií v doprave
  • zodpovednosť za realizáciu dopravných výkonov dopravcu podľa schváleného prepravného, tarifného poriadku
  • administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách

​• sociálny a vernostný program
​• jubilejné odmeny
​• bonusy
​• príplatok za starostlivosť o zdravie
​• vysoké zľavy cestovného aj pre členov rodiny
​• mzda vyplácaná pravidelne a načas
​• v prípade potreby možnosť ubytovania
​• rekreačný príspevok
​• zľava na akcie (oslavy) v reštaurácii Mladosť
​• zľava na ubytovanie v zmluvnej ubytovni​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore dopravy vítaná

  • precíznosť
  • spoľahlivosť
  • analytické a praktické myslenie
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

SAD Prešov SK, s.r.o. - dopravca v prímestskej, diaľkovej a medzinárodnej autobusovej doprave

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Richard Piatak
Tel.: +421902965729
E-mail: poslať životopis
ID: 4815892  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac