Prevádzkový elektrikár

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
972 23 Dolné Vestenice, Prievidza
Termín nástupu
31.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkový elektrikár v trojzmenej prevádzke. Miesto výkonu práce je v Dolných Vesteniciach alebo v Novákoch. Oprava, diagnostika, údržba výrobných strojov.
Práca je na trojzmennú a štvorzmennú prevádzku.

Práca v mladom kolektíve, doplnkové dôchodkové pripoistenie, možnosť kariérneho rastu, možnosť odborného vzdelávania. Motivačný bonus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz obsluhy motorových vozíkov - nie je nutné

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice
ID: 971050   Dátum zverejnenia: 11.10.2016