Majster výroby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacPrémie vo výške 20%, 13. plat a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie vo výrobnom procese, zodpovednosť za zamestnancov , preškoľovanie zamestnancov.
Monitorovanie procesov a podnety na ich neustále zlepšovanie. Riešenie denných operatívnych problémov.
Zabezpečovanie dodržiavania noriem kvality , zásad BOZP, OPP a ŽP.
Zabezpečuje komunikáciu dovnútra a navonok teamu. Podporuje team k zvýšenej produktivite vo všetkých procesoch.

Možnosť neustáleho vzdelávania a profesijného rastu, jazykové vzdelávanie,
DDP, zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, firemná autobusová doprava, príspevok darcom krvi, príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 roční, príspevok za odpracované roky, odchodné na ZP, pracovné oblečenia a obuv pri nástupe do pracovného pomeru, pracovná zmluva s spoločnosťou SaarGummi Slovakia.

Odpovede sú zasielané uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti v oblasti výroby ( strojárskej, automotive a podobné spoločnosti) .
Skúsenosti s riadením kolektívu. Schopnosť samostatne sa rozhodovať a vedieť niesť zodpovednosť, schopnosť predvídať riziká.
Motivujúci líder pre svojich podriadených, prirodzená autorita. Mať plánovacie a organizačné schopnosti. Zmysel na orientáciu na riešenie problémov.
Odolnosť voči stresu.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 833823  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac