Majster výroby

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Dolné Vestenice, Partizánske, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodnuté pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie vo výrobnom procese počas zmeny, zodpovednosť za zamestnancov na zmene, preškoľovanie zamestnancov. Monitorovanie procesov a podnety na ich neustále zlepšovanie. Riešenie denných operatívnych problémov.
Zabezpečovanie dodržiavania noriem kvality , zásad BOZP, OPP a ŽP.
Zabezpečuje komunikáciu dovnútra a navonok teamu. Podporuje team k zvýšenej produktivite vo všetkých procesoch.

- práca v dynamickom kolektíve v medzinárodnej výrobnej spoločnosti
- možnosť neustáleho vzdelávania a profesijného rastu
- samostatnosť, zodpovednosť, možnosť tvorivej práce a prinášania nových riešení.
- DDP, zabezpečené stravovanie, motivačný bonus
- práca na troj a štvorzmennú prevádzku

Odpovede sú zasielané uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti výroby ( strojárskej, automotive a podobné spoločnosti)
- skúsenosti s riadením kolektívu
- schopnosť samostatne sa rozhodovať a niesť zodpovednosť
- motivujúci líder pre svojich podriadených, prirodzená autorita
- plánovacie a organizačné schopnosti
- schopnosť predvídať riziká
- orientácia na riešenie problémov
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 833823   Dátum zverejnenia: 17.11.2016