Technik kvality

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Dolné Vestenice, Gumárenská 337, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexne monitoruje stav u zákazníkov
- aktívne koordinuje riešenie kvalitatívnych problémov, reklamácii a sťažností u zákazníka v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- sleduje a kontroluje plnenie definovaných nápravných a preventívnych opatrení
- po kvalitatívnej stránke zodpovedá za dodržiavanie termínov vzorkovania nových projektov vo fáze nábehu, kompletnosť požadovaných skúšok a dokumentácie
- pripravuje pravidelné reporty
- spolupracuje pri príprave a realizácii zákazníckych auditov
- organizačne spadá pod manažéra kvality

- služobný mobilný telefón
- pružný pracovný čas
- výhody z Kolektívnej zmluvy
- plnenia zo sociálneho fondu
- DDP
- možnosť vzdelávania sa

Odpovede posielame len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobných pohovorov v spoločnosti. Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívna znalosť v oblasti riadenia kvality, manažérstvo kvality
- znalosť legislatívy v oblasti riadenia kvality
- odolnosť voči stresu, lojalita, flexibilnosť, komunikatívny, schopnosť samostatného rozhodovania sa, tímová spolupráca,

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice