FEM - výpočtár - konštruktér

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Miesto práce
Gumárenská 337, 972 23 Dolné Vestenice, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MKP - nelineárne výpočty pre oblasť elastických a hyperelastických materiálov, prúdenia a teplotných analýz.

Výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy
DDP
služobný telefon
možnosť vzdelávania sa
pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenský

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť MKP výpočtov
CATIA v5
znalosť v oblasti automobilového priemyslu, designu
prehľad o nových technológiách a materiáloch
lojalita
technické myslenie, kreativita, spoľahlivosť, zodpovednosť, pružnosť, komunikatívnosť, tímová spôsobilosť

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1494545  Dátum zverejnenia: 18.11.2014