Skladník - vodič vysokozdvižného vozíka

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

972 23 Dolné Vestenice, ul. Gumárenská 337, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vo výrobnej hale, dovoz a odvoz obalov, polotovarov a hotových výrobkov. Príjem - výdaj zo skladu ( cez čiarové kody), inventúry. Práca v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke.
Je výhodou platný doklad pre riadenie VZV.

Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti, práca v mladom kolektíve, závodné stravovanie, peňažné plnenia nad Zákonník práce v zmysle Kolektívnej zmluvy

Odpovede budú zasielané len vybratým uchádzačom, ktorí sa zúčastnia na osobnom pohovore v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pre tímovú spoluprácu, prispôsobivosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť pracovať v strese

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice
ID: 1144088   Dátum zverejnenia: 14.10.2016