Skladník - vodič vysokozdvižného vozíka

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

972 23 Dolné Vestenice, ul. Gumárenská 337, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vo výrobnej hale, dovoz a odvoz obalov, polotovarov a hotových výrobkov. Príjem - výdaj zo skladu ( cez čiarové kody), inventúry. Práca v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke.
Je nutný platný doklad pre riadenie VZV.

Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti, práca v mladom kolektíve, závodné stravovanie, peňažné plnenia nad zákonník práce v zmysle Kolektívnej zmluvy

Odpovede budú zasielané len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pre tímovú spoluprácu, prispôsobivosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. vznikla 1.6.1994. Od roku 2011 vlastní celú skupinu SaarGummi Čínsky holding Chogqing Light Industry & Textile Holdings(Group). Sídlo holdingu je v Luxembursku. Závody skupiny Saargummi sú v Česku, v Nemecku, v Rusku, v Indii, v Číne, v Mexiku, v USA, v Brazílii, v Španielsku. Od vzniku spoločnosti sa vyrábajú len komponenty pre automobilový priemysel. Aktuálne sa vyrába pre automobilky ŠKODA, BMW, FORD, MERCEDES, VW , KIA - tesnenie čelného skla, tesnenie motorového priestoru, tesnenie strešného okna, tesnenie kufra, tesnenie vedenia skiel, tesnenie dverí, stieracie tesnenie, tesnenie prahu dverí, obstrek trojuholníkového skla.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1118863  Dátum zverejnenia: 31.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore