Konštruktér

SaarGummi Slovakia, s. r. o. Dolné Vestenice

Dolné Vestenice, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Pri pracovnom pohovore bude upresnený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh automobilových tesniacich systémov, konceptov, konštrukcia extrúzneho náradia a jednoúčelových zariadení. Príprava a tvorba výrobnej dokumentácie podľa 3D dát. Spolupráca pri FEA výpočtoch.
Príprava dát pri zmenových konaniach.

- výhody z Kolektívnej zmluvy, stravovanie na pracovisku, doplnkové dôchodkové sporenie, mobilný telefon, pružný pracovný čas, práca v mladom a dynamickom kolektíve, možnosť profesijného rastu, možnosť vzdelávania sa

Odpovede posielame len uchádzačom, s ktorými bude osobný pohovor v spoločnosti.
Životopisy sa archivujeme po dobu 1 roka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2016 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie CATIA v5 - Generative Shape Desing (plochy). Samostatné a kreatívne myslenie. Komunikácia so zadávateľom úlohy a aj v rámci tímu, odprezentovanie výsledku svojej práce. Zodpovednosť za dodržanie termínu a mať všeobecný prehľad o výrobných technológiách.

Spoločnosť SaarGummi Slovakia s.r.o. je lídrom v odvetví tesniacich systémov pre automobilový priemysel. Na Slovensku spoločnosť vznikla 1.6.1994. Vyrába statické a dynamické tesnenia. Tesnenia sú z gumy alebo plastu. Ide o tesnenia dverové, kufrové, predného skla, tesnenie na vedenia skiel, prahové tesnenie pre osobné automobily BMW, Mercedes, Ford, Golf, Tiguan, skupina VW

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SaarGummi Slovakia s.r.o.
Gumárenská 337
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1107563   Dátum zverejnenia: 21.9.2016